Wyszukaj spośród 3228 ogłoszeń o pracę

Dyrektor Sprzedaży HAYS Sales & Marketing

  • Warszawa, mazowieckie
  • 02-12-2019 , do końca 222 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: mazowieckie
  • Branża: Call Center
  • Kraj: Polska

Dyrektor Sprzedaży
Warszawa
NR REF.: 1130572

Dla mojego Klienta, firmy będącej liderem w dziedzinie technologii oraz globalnym dostawcą kompleksowych rozwiązań i usług IT, poszukuję osoby na stanowisko Dyrektora Sprzedaży.

Obowiązki:

Dyrektor Sprzedaży będzie zarządzał 80-osobową grupą w kanale direct. Poszukujemy osoby mającej doświadczenie wnowoczesnej technologii, o konsultacyjnym podejściu i operacyjnym nastawieniu. Głównym celem będzie odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży podległego zespołu, rozwój koordynacja działań biznesowych, wsparcie merytoryczne i motywowanie zespołu, a także osobiste wizyty u kluczowych klientów.

Wymagania:

Szansę na objęcie opisanego stanowiska ma osobadoskonale zorganizowana, ambitna, umiejętnie zarządzająca zespołem, potrafiąca być autorytetem i wsparciem. Ponadto powinna posługiwać się językiem angielskim na poziomie swobodnej komunikacji.

Wymagania:

Nasz Klient oferuje niezbędne narzędzia do pracy, tj. samochód służbowy, telefon, laptop; bezpłatną, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do zajęć sportowych oraz szkolenia i rozwój osobisty

Dodatkowe Informacje

Czy jest Pan otwarty na rynek pracy i może być Pan zainteresowany ofertą? Jeśli tak, to bardzo proszę o przesłanie swojego CV bezpośrednio na mój adres mailowy: bereza@hays.pl. Chętnie się z Panem skontaktuję i porozmawiam o ofercie.


Szukasz pracy jako Dyrektor Sprzedaży

Oferta pracy na stanowisku: Dyrektor Sprzedaży w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Sales & Marketing lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Dyrektor Sprzedaży Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Dyrektor Sprzedaży, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS Sales & Marketing praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


HAYS Sales & Marketing


Praca Dyrektor Sprzedaży, Warszawa


Oferta jest ważna jeszcze 222 dni

Aplikuj teraz

Inne ogłoszenia pracodawcy

Product Specialist

Warszawa, mazowieckie


Digital Marketing Manager

Warszawa, mazowieckie


Specjalista ds. Logistyki

Polska centralna, mazowieckie