Wyszukaj spośród 0 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

PRACOWNIK PRODUKCJI -3500 zł netto Sender International Jakub Kuźmicki

  • Ostrawa, Czechy
  • 22-12-2019 , do końca 969 dni

Miedzynarodowa Agencja Pośrednictwa Pracy "SENDER INTERNATIONAL" pilnie poszukuje pracowników produkcji w rejonach Ostrawy i Brna.

Możliwość przystąpienia do pracy w każdą środę tygodnia - rejon Brno. Poniedziałki i czwartki - Ostrawa.

Praca na długi okres czasu.

Prosimy o kontakt tel pod numerem 531887227 lub przesyłanie CV na adres mail.

Opis stanowiska pracy

Praca manualna lub przy taśmie produkcyjnej w fabryce samochodów.

Wymagania stawiane kandydatom

Dyspozycyjność, punktualność. Brak wymaganych kwalifikacji.

Nasza oferta

  • Ubezpieczenie
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Wyżywienie w dni pracujące
  • Zarobki na poziomie +-3500zł netto po odliczeniu kosztów

 


Umowa o pracę

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako PRACOWNIK PRODUKCJI -3500 zł netto

Oferta pracy na stanowisku: PRACOWNIK PRODUKCJI -3500 zł netto w miejscowości: Ostrawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Sender International Jakub Kuźmicki lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy PRACOWNIK PRODUKCJI -3500 zł netto Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI -3500 zł netto, praca w Ostrawa dopasowana do Twoich wymagań.Sender International Jakub Kuźmicki praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Danuta Życka

send-to@wp.pl

531887227

KRAZ: 21866

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Zobacz więcej

Praca według stanowisk

Zobacz więcej

Praca w regionie

Zobacz więcej