Wyszukaj spośród 3228 ogłoszeń o pracę

Content Activation Project Manager / Marketing Project Manager HAYS Sales & Marketing

  • Warszawa, mazowieckie
  • 09-12-2019 , do końca 215 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: mazowieckie
  • Branża: Marketing
  • Kraj: Polska

Content Activation Project Manager / Marketing Project Manager
Warszawa
NR REF.: 1129942

Dla naszego Klienta, jednego z globalnych koncernów farmaceutycznych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Content Activation Project Manager / Marketing Project Manager

Obowiązki:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynowanie procesu dostosowania treści wielokanałowych planów marketingowych do lokalnych wymagań marki. Przy współpracy z dostawcami oraz innymi działami firmy będzie odpowiadać za realizację kampanii digitalowych na rynkach UE oraz dbać o efektywne wykorzystanie globalnych kanałów cyfrowych. Szczegółowe zadania będą obejmowały ścisłą współpracę z Content Managerem w celu wdrożenia najlepszych rozwiązań, koordynowanie planu kampanii digitalowych oraz współpracę z dostawcami (agencje marketingowe, biura tłumaczeń), a także proponowanie usprawnień w procesie i kontrolę jakości danego kanału.

Wymagania:

Do aplikowania zapraszamy osoby z doświadczeniem w samodzielnym prowadzeniu/koordynowaniu projektów marketingowych oraz bardzo dobrą znajomością j. angielskiego (współpraca na poziomie międzynarodowym). Mile widziana będzie znajomość dodatkowego j. obcego. Poszukujemy dobrze zorganizowanych osób z doświadczeniem w pracy w wielozadaniowym, międzynarodowym środowisku.

Wymagania:

Oferujemy możliwość zdobycia cennego doświadczenia w znanej firmie o ugruntowanej pozycji na globalnym rynku. Oferta dotyczy pracy na 6 miesięcyz możliwością kontynuowania współpracy po tym okresie


Szukasz pracy jako Content Activation Project Manager / Marketing Project Manager

Oferta pracy na stanowisku: Content Activation Project Manager / Marketing Project Manager w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Sales & Marketing lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Content Activation Project Manager / Marketing Project Manager Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Content Activation Project Manager / Marketing Project Manager, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS Sales & Marketing praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


HAYS Sales & Marketing


Praca Content Activation Project Manager / Marketing Project Manager, Warszawa


Oferta jest ważna jeszcze 215 dni

Aplikuj teraz

Inne ogłoszenia pracodawcy

Product Specialist

Warszawa, mazowieckie


Dyrektor Sprzedaży

Warszawa, mazowieckie


Digital Marketing Manager

Warszawa, mazowieckie


Specjalista ds. Logistyki

Polska centralna, mazowieckie