Wyszukaj spośród 2580 ogłoszeń o pracę

Content Activation Project Manager / Marketing Project Manager HAYS Sales & Marketing

  • Warszawa, mazowieckie
  • 09-12-2019 , do końca 45 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: mazowieckie
  • Branża: Marketing
  • Kraj: Polska

Content Activation Project Manager / Marketing Project Manager
Warszawa
NR REF.: 1129942

Dla naszego Klienta, jednego z globalnych koncernów farmaceutycznych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Content Activation Project Manager / Marketing Project Manager

Obowiązki:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynowanie procesu dostosowania treści wielokanałowych planów marketingowych do lokalnych wymagań marki. Przy współpracy z dostawcami oraz innymi działami firmy będzie odpowiadać za realizację kampanii digitalowych na rynkach UE oraz dbać o efektywne wykorzystanie globalnych kanałów cyfrowych. Szczegółowe zadania będą obejmowały ścisłą współpracę z Content Managerem w celu wdrożenia najlepszych rozwiązań, koordynowanie planu kampanii digitalowych oraz współpracę z dostawcami (agencje marketingowe, biura tłumaczeń), a także proponowanie usprawnień w procesie i kontrolę jakości danego kanału.

Wymagania:

Do aplikowania zapraszamy osoby z doświadczeniem w samodzielnym prowadzeniu/koordynowaniu projektów marketingowych oraz bardzo dobrą znajomością j. angielskiego (współpraca na poziomie międzynarodowym). Mile widziana będzie znajomość dodatkowego j. obcego. Poszukujemy dobrze zorganizowanych osób z doświadczeniem w pracy w wielozadaniowym, międzynarodowym środowisku.

Wymagania:

Oferujemy możliwość zdobycia cennego doświadczenia w znanej firmie o ugruntowanej pozycji na globalnym rynku. Oferta dotyczy pracy na 6 miesięcyz możliwością kontynuowania współpracy po tym okresie


Szukasz pracy jako Content Activation Project Manager / Marketing Project Manager

Oferta pracy na stanowisku: Content Activation Project Manager / Marketing Project Manager w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Sales & Marketing lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Content Activation Project Manager / Marketing Project Manager Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Content Activation Project Manager / Marketing Project Manager, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS Sales & Marketing praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


HAYS Sales & Marketing


Praca Content Activation Project Manager / Marketing Project Manager, Warszawa


Oferta jest ważna jeszcze 45 dni

Aplikuj teraz

Inne ogłoszenia pracodawcy

Dyrektor Sprzedaży

Warszawa, mazowieckie


Digital Marketing Manager

Warszawa, mazowieckie