Wyszukaj spośród 4470 ogłoszeń o pracę

Pracownik produkcji (cukiernia przemysłowa) - wynagrodzenie od 12,80 euro brutto/h - Belgia Evie Sp. z o.o.

 • Wetteren ,
 • 06-12-2019 , do końca 530 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko pracownik produkcji dla firmy zajmującej się produkcją ciast.

Zakres obowiązków:

 • praca na linii produkcyjnej
 • obsługa maszyn produkcyjnych
 • przenoszenie kilkukilogramowych blach z ciastami

Jeśli masz:

 • praktykę w zakresie produkcji przemysłowej ciast (mile widziane)
 • komunikatywną znajomość języka angielskiego
 • możliwość wyjazdu do Belgii własnym samochodem
 • wysoką sprawność fizyczną i jesteś sumiennym, zaangażowanym pracownikiem

Jeśli masz:

 • umowę o pracę z wynagrodzeniem 12,80 euro brutto/h
 • kartę paliwową + dodatek amortyzacyjny (100 euro brutto/mies.)
 • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania
 • premię roczną
 • możliwość otrzymania 50 euro netto za polecenie pracownika po przepracowaniu przez niego jednego miesiąca

Nie czekaj i aplikuj już dziś!


Opieka lekarska

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ"”


Szukasz pracy jako Pracownik produkcji (cukiernia przemysłowa) - wynagrodzenie od 12,80 euro brutto/h - Belgia

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji (cukiernia przemysłowa) - wynagrodzenie od 12,80 euro brutto/h - Belgia w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik produkcji (cukiernia przemysłowa) - wynagrodzenie od 12,80 euro brutto/h - Belgia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji (cukiernia przemysłowa) - wynagrodzenie od 12,80 euro brutto/h - Belgia, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.