Wyszukaj spośród 3228 ogłoszeń o pracę

Praca przy montażu mebli - praca dla studentów! Evie Sp. z o.o.

  • Wrocław, dolnośląskie
  • 08-12-2019 , do końca 217 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: dolnośląskie
  • Branża: Praca fizyczna
  • Kraj: Polska

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, największego producenta mebli w Europie, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Serwisant mebli.

Poniżej szczegóły oferty

Poszukujemy studentów chętnych do pracy przy skręcaniu oraz przenoszeniu mebli biurowych w terminie od 14.11.19r. do 7.12.19r.

Praca w wybrane czwartki, piątki oraz soboty

Godziny pracy zależne od dnia: czwartki w godzinach 16-20, piątki w godzinach 8-16 oraz soboty w godzinach 8-16

Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!

Oferujemy:

  • umowę zlecenie
  • stawkę 18,40 zł/h netto

Dodatkowe Informacje

Zainteresowany? Daj się poznać i prześlij swoje CV w odpowiedzi na ogłoszenie :)


Świetna lokalizacja

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako Praca przy montażu mebli - praca dla studentów!

Oferta pracy na stanowisku: Praca przy montażu mebli - praca dla studentów! w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Praca przy montażu mebli - praca dla studentów! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca przy montażu mebli - praca dla studentów!, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Evie Sp. z o.o.


Praca Praca przy montażu mebli - praca dla studentów!, Wrocław


Oferta jest ważna jeszcze 217 dni

Aplikuj teraz

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Emilia Pietrzak

e.pietrzak@ksservice.pl

506561604

KRAZ: 7254