Wyszukaj spośród 4464 ogłoszeń o pracę

Pracownik fizyczny i osoba pakująca wędliny - także dla par - 12,41 euro brutto/h - Belgia Evie Sp. z o.o.

 • Merchtem, Belgia
 • 10-12-2019 , do końca 497 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko pracownika produkcji oraz pracownika fizycznego dla belgijskiej firmy specjalizującej się w branży mięsnej

Twoje zadania:

Praca na tym stanowisku pracownika produkcji polega głównie na cięciu wędlin (maszynowo) oraz pomocy przy wykładaniu wędlin na tacki a następnie ich pakowaniu. Do zadań pracownika fizycznego będzie należeć dźwiganie, rozpakowywanie szynki i układanie jej na linii produkcyjnej.

Nasze oczekiwania:

 • wcześniejsze doswiadczenie na podobnym stanowisku
 • odpowiedzialnośc, rzetelność
 • dobra kondycja fizyczna
 • komunikatywna znajomość języka angielskiego
 • możliwość  wyjazdu własnym samochodem na teren Belgii

 

Nasze oczekiwania:

 • zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na warunkach polsko - belgijskich
 • pracy w pełnym wymiarze godzin
 • wynagrodzenia w wysokości 12,41 euro brutto/h
 • nadgodzin płatnych 150% stawki podstawowej - około 18,62 euro brutto/h
 • dodatkowych korzyści (trzynasta pensja, opieka medyczna, karta paliwowa)
 • dodatku amortyzacyjnego (100 euro brutto miesięcznie za wyjazd własnym samochodem)
 • opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii oraz pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Idealnie trafiłeś/aś! Zostaw nam swoje cv i zostań naszym pracownikiem

 

Idealnie trafiłaś/eś! Nie czekaj i aplikuj już dziś!


Opieka lekarska

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ"”


Szukasz pracy jako Pracownik fizyczny i osoba pakująca wędliny - także dla par - 12,41 euro brutto/h - Belgia

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik fizyczny i osoba pakująca wędliny - także dla par - 12,41 euro brutto/h - Belgia w miejscowości: Merchtem jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik fizyczny i osoba pakująca wędliny - także dla par - 12,41 euro brutto/h - Belgia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik fizyczny i osoba pakująca wędliny - także dla par - 12,41 euro brutto/h - Belgia, praca w Merchtem dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.