Wyszukaj spośród 1222 ogłoszeń o pracę

Pakowanie jajek- praca również dla kobiet - wynagrodzenie od 12,43 euro brutto/h - Belgia Evie Sp. z o.o.

  • Tongeren, Polska
  • 14-12-2019 , do końca 440 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, z branży spożywczej poszukujemy osób na stanowisko: Pakowacza/ki

Opis stanowiska:

Twoje główne obowiązki na tym stanowisku to: sortowanie oraz pakowanie gotowanych jaj, inne prace pomocnicze w obrębie lini produkcyjnej a także przestrzeganie porządku i zasad bhp na stanowisku pracy

Wymagania:

Na powyższym stanowisku niezbędne jest wcześniejsze doświadczenie w zakresie prac produkcyjnych (najlepiej branża spożywcza). Komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz możliwość wyjazdu własnym autem to Twoje dodatkowe atuty!

Wymagania:

W zamian oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (praca do konca roku, nastepnie powrót w marcu/kwietniu), wynagrodzenie w wysokości 12,43 euro brutto/h, pracę w pełnym wymiarze godzin a także pozostałe benefity: kartę paliwową, trzynastą pensję, dodatek amortyzacyjny (100 euro brutto miesięcznie przy podwożeniu pracownika). Pomagamy również w znalezieniu zakwaterowania i gwarantujemy opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii.


Opieka lekarska

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako Pakowanie jajek- praca również dla kobiet - wynagrodzenie od 12,43 euro brutto/h - Belgia

Oferta pracy na stanowisku: Pakowanie jajek- praca również dla kobiet - wynagrodzenie od 12,43 euro brutto/h - Belgia w miejscowości: Tongeren jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pakowanie jajek- praca również dla kobiet - wynagrodzenie od 12,43 euro brutto/h - Belgia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pakowanie jajek- praca również dla kobiet - wynagrodzenie od 12,43 euro brutto/h - Belgia, praca w Tongeren dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.