Wyszukaj spośród 3254 ogłoszeń o pracę

Praca przy pakowaniu jajek - mile widziane również kobiety - stawka 12,43 euro brutto/h - Belgia Evie Sp. z o.o.

 • Tongeren, Polska
  Tongeren, Polska
 • 15-12-2019 , do końca 241 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, z branży betoniarskiej poszukujemy osób na stanowisko: Pakowacza/ki

Opis stanowiska:

Twoimi głównymi zadaniami na powyższym stanowisku będą sortowanie i pakowanie jajek. Istotne, aby przestrzegać zasad higieny i bezpieczeństwa na stanowisku pracy.

Wymagania:

 • doświadczenie na stanowisku pakowacza/pakowaczki (mile widziane)
 • komunikatywna znajomość języka angielskiego
 • dokładność, szybkość w działaniu
 • gotowość  do pracy w systemie dwuzmianowym
 • możliwość wyjazdu własnym samochodem na teren Belgii

Wymagania:

 • zatrudnienie w oparciu o  umowę o pracę na warunkach polsko - belgijskich
 • wynagrodzenie w wysokości 12,43 euro brutto/h
 • nadgodziny wypłacane w postaci dnia wolnego bądź płatnych 150% (w zależności od potrzeb)
 • pełnen wymiar godzin
 • możliwość rozwoju
 • kartę paliwową, opiekę medyczną, trzynastą pensję
 • opiekę polskojęzycznego Koordynatora pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Opieka lekarska

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ"”


Szukasz pracy jako Praca przy pakowaniu jajek - mile widziane również kobiety - stawka 12,43 euro brutto/h - Belgia

Oferta pracy na stanowisku: Praca przy pakowaniu jajek - mile widziane również kobiety - stawka 12,43 euro brutto/h - Belgia w miejscowości: Tongeren jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Praca przy pakowaniu jajek - mile widziane również kobiety - stawka 12,43 euro brutto/h - Belgia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca przy pakowaniu jajek - mile widziane również kobiety - stawka 12,43 euro brutto/h - Belgia, praca w Tongeren dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.