Wyszukaj spośród 4470 ogłoszeń o pracę

Mamy dla Ciebie pracę przy obsłudze wózka widłowego - wysokie wynagrodzenie + premie! Evie Sp. z o.o.

  • Gądki, wielkopolskie
  • 15-12-2019 , do końca 521 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: wielkopolskie
  • Branża: Praca fizyczna
  • Kraj: Polska

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Obecnie, jeden z naszych Klientów, firma od lat specjalizująca się w działaniach z zakresu transportu, spedycji i logistyki, znalazł się w potrzebie zatrudnienia osób na stanowisko: Pracownik Magazynowy.

Firma zlokalizowana jest w GĄDKACH (ok. 30 min od Poznania).

Jesteś otwarty/a na nowe oferty pracy?

Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz wynagrodzenie sięgające 3 400 zł brutto.

U nas doceniamy swoich pracowników, dlatego co miesiąc spodziewaj się premii frekwencyjnej i wydajnościowej do 350 zł brutto.

Zwiększysz wypłatę pracując w godzinach nocnych oraz dzięki nadgodzinom!

Zadbamy o Ciebie! Otrzymasz wsparcie opiekuna we wdrożeniu w zadania stanowiska.

 

Posiadasz uprawnienia UDT?

Tak? Świetnie, to nasze jedyne wymagania!

 

Posiadasz uprawnienia UDT?

Kierowanie wózkiem widłowym oraz inne prace magazynowe.

Pracujemy w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku, co oznacza wolne weekendy!

 

Dodatkowe Informacje

Firma zlokalizowana jest w Gądkach (ok. 30 min od Poznania).
 

Nie czekaj aż oferta wygaśnie, wyślij nam swoje CV i dołącz do zespołu szczęśliwych pracowników!
Zapraszam do kontaktu: 508 351 455, Klaudia

 


Wysokie wynagrodzenie

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako Mamy dla Ciebie pracę przy obsłudze wózka widłowego - wysokie wynagrodzenie + premie!

Oferta pracy na stanowisku: Mamy dla Ciebie pracę przy obsłudze wózka widłowego - wysokie wynagrodzenie + premie! w miejscowości: Gądki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Mamy dla Ciebie pracę przy obsłudze wózka widłowego - wysokie wynagrodzenie + premie! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Mamy dla Ciebie pracę przy obsłudze wózka widłowego - wysokie wynagrodzenie + premie!, praca w Gądki dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.