Wyszukaj spośród 4191 ogłoszeń o pracę

Naprawa maszyn (mechanik/ elektromechanik) - 16 euro brutto/h - praca w Belgii Evie Sp. z o.o.

 • Diest, Belgia, Polska
 • 19-12-2019 , do końca 435 dni
 • Stanowisko: Nie podano
 • Branża: Inżynieria
 • Kraj: Polska

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko Mechanik/ elektromechanik dla belgijskiej firmy zajmującej się naprawą maszyn (głównie wózków widłowych).

Opis stanowiska pracy

Pracownik zajmuje się utrzymywaniem maszyn w ruchu. Planuje również działania w celu zapewnienia konserwacji maszyn, a także wykonuje naprawy wózków widłowych, podnośników, ładowarek teleskopowych, silników (Diesel i LPG) oraz układów hydraulicznych.

Wymagania stawiane kandydatom

 • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
 • posługiwanie się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym
 • możliwość wyjazdu do Belgii własnym samochodem

Nasza oferta

 • polsko-belgijską umowę o pracę
 • wynagrodzenie 16 euro brutto/h oraz dodatki: 13. pensję, premię roczną, 50 euro netto (za polecenie pracownika)
 • kartę paliwową
 • system poleceń
 • opiekę polskojęzycznego koordynatora w Belgii
 • pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Umowa o pracę

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ"”


Szukasz pracy jako Naprawa maszyn (mechanik/ elektromechanik) - 16 euro brutto/h - praca w Belgii

Oferta pracy na stanowisku: Naprawa maszyn (mechanik/ elektromechanik) - 16 euro brutto/h - praca w Belgii w miejscowości: Diest, Belgia jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Naprawa maszyn (mechanik/ elektromechanik) - 16 euro brutto/h - praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Naprawa maszyn (mechanik/ elektromechanik) - 16 euro brutto/h - praca w Belgii, praca w Diest, Belgia dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.