Wyszukaj spośród 3997 ogłoszeń o pracę

Zostań Operatorem Linii Produkcyjnej - atrakcyjne wynagrodzenie, darmowy transport! Evie Sp. z o.o.

 • Oborniki, wielkopolskie
  Oborniki, wielkopolskie
 • 21-12-2019 , do końca 398 dni
 • Stanowisko: Nie podano
 • Region: wielkopolskie
 • Branża: Praca fizyczna
 • Kraj: Polska

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Obecnie, dla naszego Klienta z branży budowlanej, poszukujemy pracowników na stanowisku: Operator Linii Produkcyjnej.

Kandydacie/Kandydatko?

 • Poszukujesz pracy, którą mógłbyś/ mogłabyś podjąć już niedługo?
 • A może po prostu chcesz się rozwijać i potrzebujesz nowych wyzwać?

 

Niezależnie od powodu, mamy dla Ciebie świetną propozycję!

Kogo szukamy? – Operatora Linii Produkcyjnej, który będzie zajmował się kontrolą procesu produkcji i pracą na Linii Produkcyjnej.

 

Chcemy abyś mógł/mogła przedstawić się nam z jak najlepszej strony, dlatego podpowiemy Ci na co zwracamy uwagę!

 • Cenimy doświadczenie w pracy produkcyjnej.
 • Wymagamy gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym.
 • Posiadasz uprawnienia na suwnice oraz obsługę wózka widłowego? – Nie są wymagane, ale bardzo mile widziane, dlatego nie zapomnij się nimi pochwalić.

 

Zdajemy sobie sprawę, że to właśnie atmosfera w pracy sprawia, że chce się do niej wracać każdego dnia, dlatego dbamy o zadowolenie naszych pracowników i rozwijamy ich umiejętności przy pomocy szkoleń .

 

Proponujemy świetne warunki zatrudnienia:

 • umowę o pracę;
 • wynagrodzenie nawet 19 zł/h brutto;
 • solidne premie.

 

Nasza firma znajduje się w Obornikach Wielkopolskich, a z Połajewa, Obrzycka, Murowanej Gośliny, Szamotuł i Rogoźna zapewniamy darmowy dojazd!

 

Dodatkowe Informacje

Zainteresowany/a? Nie czekaj ani minuty dłużej! Aplikuj!

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Zadzwoń: 503 075 956 lub

napisz: e.cofta@ksservice.pl


Wysokie wynagrodzenie

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ"”


Szukasz pracy jako Zostań Operatorem Linii Produkcyjnej - atrakcyjne wynagrodzenie, darmowy transport!

Oferta pracy na stanowisku: Zostań Operatorem Linii Produkcyjnej - atrakcyjne wynagrodzenie, darmowy transport! w miejscowości: Oborniki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Zostań Operatorem Linii Produkcyjnej - atrakcyjne wynagrodzenie, darmowy transport! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Zostań Operatorem Linii Produkcyjnej - atrakcyjne wynagrodzenie, darmowy transport! , praca w Oborniki dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.