Wyszukaj spośród 4501 ogłoszeń o pracę

Fajna praca, 2 wypłaty, elastyczny grafik - sprawdź! CCIG Group

  • Katowice, śląskie
  • 26-12-2019 , do końca 586 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: śląskie
  • Branża: Call Center
  • Kraj: Polska

Lubisz pracować w dobrej atmosferze i chcesz połączyć pracę ze studiami? Jesteś pozytywną osobą, która lubi nawiązywać nowe kontakty? Sprawdź naszą ofertę pracy! Poszukujemy Telefonicznych Doradców Klienta :)

Gwarantujemy Ci:
- dwie wypłaty w miesiącu: podstawa + premia
- elastyczny grafik
- pracę w młodym i dynamicznym zespole
- pakiet benefitów
- kompleksowe szkolenia
- pracę w nowoczesnym biurze w Silesia Business Park

Nie musisz mieć doświadczenia żeby zacząć z nami swoją przygodę! Kompleksowe szkolenie wstępne przygotuje Cię do pracy. Liczy się Twój zapał do pracy i pozytywna energia.

Aplikuj i przyjdź na spotkanie, czekamy właśnie na Ciebie!

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).


Szukasz pracy jako Fajna praca, 2 wypłaty, elastyczny grafik - sprawdź!

Oferta pracy na stanowisku: Fajna praca, 2 wypłaty, elastyczny grafik - sprawdź! w miejscowości: Katowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy CCIG Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Fajna praca, 2 wypłaty, elastyczny grafik - sprawdź! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Fajna praca, 2 wypłaty, elastyczny grafik - sprawdź!, praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.CCIG Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


CCIG Group


Praca Fajna praca, 2 wypłaty, elastyczny grafik - sprawdź!, Katowice


.

Oferta jest ważna jeszcze 586 dni

Aplikuj teraz

Praca w mieście

Warszawa 197
Waregem 77
Zobacz więcej