Wyszukaj spośród 4464 ogłoszeń o pracę

Specjalista ds. Raportowania Grupowego i Solvency II Hays Accountancy Finance

  • Warszawa, mazowieckie
  • 23-05-2020 , do końca 332 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: mazowieckie
  • Branża: Bankowość
  • Kraj: Polska

Specjalista ds. Raportowania Grupowego i Solvency II
Warszawa
NR REF.: 1137358

Dla naszego Klienta, znanej międzynarodowej firmy ubezpieczeniowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Raportowania Grupowego i Solvency II

Do zadań na tym stanowisku należeć będą udział w procesie raportowania według MSSF dla spółek Grupy w Polsce, współpraca z Grupą oraz Regionem w procesach raportowania, udział w procesie raportowania Solvency II dla Grupy oraz organu nadzoru, a także analiza i optymalizacja danych finansowych oraz optymalizacja procesów biznesowych, raportowania i narzędzi.

Od Kandydatów oczekujemy doświadczenia w obszarze finansów przy sporządzaniu sprawozdań finansowych lub w firmie konsultingowej, znajomości sektora ubezpieczeń, bardzo dobrej znajomości przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości oraz międzynarodowych standardów sprawozdawczości finansowej, znajomości pakietu MS Office, bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, a także samodzielności, dobrej organizacji pracy i terminowości w działaniu.

Nasz Klient oferuje pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji o międzynarodowym zasięgu, w kameralnym zgranym zespole, z możliwościami rozwoju zawodowego, zatrudnienie na umowę o pracę z bogatym pakietem benefitów - systemem kafeteryjnym, a także możliwość współpracy z Zarządem i menadżerami wyższego szczebla.


Świetna lokalizacja

Szukasz pracy jako Specjalista ds. Raportowania Grupowego i Solvency II

Oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Raportowania Grupowego i Solvency II w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Accountancy Finance lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Specjalista ds. Raportowania Grupowego i Solvency II Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Raportowania Grupowego i Solvency II, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Accountancy Finance praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Hays Accountancy Finance


Praca Specjalista ds. Raportowania Grupowego i Solvency II, Warszawa


.

Oferta jest ważna jeszcze 332 dni

Aplikuj teraz

Inne ogłoszenia pracodawcy

AP Accountant

Warszawa, mazowieckie


Junior Accountant

Warszawa, mazowieckie


AP Accountant with Arabic

Warszawa, mazowieckie


Główny Księgowy

Warszawa, mazowieckie