Wyszukaj spośród 4464 ogłoszeń o pracę

Starsza/y Księgowa/y Hays Accountancy Finance

  • Warszawa, mazowieckie
  • 24-05-2020 , do końca 331 dni

Starsza/y Księgowa/y
Warszawa
NR REF.: 1137635

Twoja następna firma
Jeżeli nie chcesz pracować w sztywnej korpo i cenisz sobie pozytywną atmosferę pracy, wzajemne relacje i otwartą kulturę organizacyjną - to idealne miejsce dla Ciebie! Firma z branży inwestycyjno-deweloperskiej poszukuje osoby na stanowisko Senior Accountant.

Twoje następne stanowisko
Do obowiązków będzie należeć odpowiedzialność za kilka spółek, udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych (UoR), sporządzanie deklaracji podatkowych VAT-7, CIT, podatek odroczony, rozliczanie inwestycji, księgowanie faktur i innych dokumentów w systemie finansowo-księgowym, bieżąca weryfikacja zapisów na kontach, przygotowywanie raportów, współpraca i przygotowywanie raportów do instytucji finansowych, kwartalne sprawozdania do banków, wykonywanie czynności związanych z zamknięciem miesiąca lub roku, prowadzenie rejestru kredytów, rozliczenia międzyokresowe, współpraca z Głównym księgowym, Dyrektorem finansowym.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Od Kandydatów oczekujemy doświadczenia w branży nieruchomości/budowlanej/inwestycyjnej/deweloperskiej, doświadczenia w rozliczeniach inwestycji, sporządzaniu deklaracji podatkowych (VAT, CIT), znajomość Symfonii będzie atutem, bardzo dobrej znajomości Excela, wykształcenia wyższego, pozytywnego nastawienia do pracy, energii i uśmiechu :)

Co zyskujesz?
Świetne miejsce pracy, w stabilnej firmie, obecnej na rynku od 20 lat. Niekorporacyjne środowisko pracy, nastawione przede wszystkim na ludzi, pozytywną atmosferę pracy i relacje. Proponowana jest umowa o pracę, premie, możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej i karty multisport na preferencyjnych warunkach.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij 'Aplikuj' i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.


Opieka lekarska

Szukasz pracy jako Starsza/y Księgowa/y

Oferta pracy na stanowisku: Starsza/y Księgowa/y w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Accountancy Finance lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Starsza/y Księgowa/y Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Starsza/y Księgowa/y, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Accountancy Finance praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Hays Accountancy Finance


Praca Starsza/y Księgowa/y, Warszawa


.

Oferta jest ważna jeszcze 331 dni

Aplikuj teraz

Inne ogłoszenia pracodawcy

AP Accountant

Warszawa, mazowieckie


Junior Accountant

Warszawa, mazowieckie


AP Accountant with Arabic

Warszawa, mazowieckie