Wyszukaj spośród 0 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

PRACOWNIK PRODUKCJI ~4000 zł netto

Data: 11-08-2020, do końca 719 dni
Lokalizacja: Ostrawa , Czechy

Agencja Pośrednictwa Pracy "SENDER INTERNATIONAL" (KRAZ 21866) poszukuje pracowników produkcji w rejonach Ostrawy i Brna.
Praca manualna przy taśmie produkcyjnej w fabryce części samochodowych (zamki, fotele, oświetlenie):

Przyjęcia co poniedziałek i czwartek albo co środę, w zależności od zakładu pracy. Szczegóły nakreślamy w trakcie rekrutacji bądź w odpowiedzi na zapytania mailowe.


Praca na dowolnie długi okres czasu.
Cenimy punktualność i dyspozycyjność. Brak wymaganych kwalifikacji.
Legalny kontrakt zagraniczny, ubezpieczenie, bezpłatne zakwaterowanie, wyżywienie w dni pracujące.
Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 531-887-227 lub przesyłanie CV na adres e-mail.


Opis stanowiska

Praca manualna przy produkcji części samochodowych.

Wymagania

Dyspozycyjność, punktualność. Brak wymaganych kwalifikacji.

Oferujemy
  • Ubezpieczenie
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Wyżywienie w dni pracujące
  • Zarobki na poziomie +-4000zł netto po odliczeniu kosztów

 


Wysokie wynagrodzenie

Oferta jest ważna jeszcze 719 dni

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako PRACOWNIK PRODUKCJI ~4000 zł netto

Oferta pracy na stanowisku: PRACOWNIK PRODUKCJI ~4000 zł netto w miejscowości: Ostrawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Sender International Jakub Kuźmicki lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy PRACOWNIK PRODUKCJI ~4000 zł netto Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI ~4000 zł netto, praca w Ostrawa dopasowana do Twoich wymagań.Sender International Jakub Kuźmicki praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Danuta Życka

send-to@wp.pl

531887227

KRAZ: 21866

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Zobacz więcej

Praca według stanowisk

Zobacz więcej

Praca w regionie

Zobacz więcej