Wyszukaj spośród 3228 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Junior Frontend Developer

Lokalizacja: Katowice , śląskie
Data: 15-05-2019, do końca 427 dni

KATO SOFTWARE HOUSE jest nowym punktem IT na mapie Katowic. Powstał z 10 letniego doświadczenia i pasji do najnowszych technologii.

Oferujemy możliwość pracy oraz ciągłego rozwoju w zespole młodych i dynamicznych ludzi w fajnym otoczeniu i atmosferze, a po godzinach spotkania integracyjne oraz imprezy. Utrzymujemy klimat małej firmy, nie lubimy korpo-praktyk. Dlatego poszukujemy nietuzinkowych osób.

Jesteś profesjonalistą, masz proaktywne podejście do realizowanych zadań i potrafisz sprawnie komunikować swoje pomysły z pozostałymi członkami zespołu?

Wykazujesz duże zaangażowanie, chęć pogłębiania wiedzy i jesteś zorientowany na jakość oraz końcowy sukces projektu?

Jesteś zorganizowany, rozumiesz znaczenie własnej pracy i jej wpływ na pozostałych członków zespołu i inne aspekty pracy w zespole?

Jeśli odpowiedź brzmi tak, ta oferta jest dla Ciebie. Gwarantujemy, że nie będziesz siedział bezczynnie.

Jeden z naszym projektów już czeka - od dedykowanych aplikacji e commerce dla klientów z Polski, przez dedykowane aplikacje dla największych telekomów w Polsce, po dedykowane aplikacje do obsługi magazynów dla zagranicznych klientów.


Od Ciebie oczekujemy
 • Znajomości JavaScript do tworzenia aplikacji web
 • Znajomości HTML5, CSS3; znajomość SASS i ES6 będzie plusem
 • Znajomości jednego z nowoczesnych frameworków JS: Angular, React lub innego będzie na plus
 • Responsive Web Design
 • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
 • Do roku doświadczenia
Od Ciebie oczekujemy
 • Wynagrodzenie w przedziale: 3,000 – 5,000 zł netto na fakturze + VAT lub 2,500 – 4,000 zł netto na umowę o pracę
 • Częste spotkania integracyjne i imprezy
 • Wyjazdy na konferencje, system szkoleń wewnętrznych
 • Możliwość częściowej lub pełnej pracy zdalnej
 • Przyjazną i kreatywną atmosferę
 • CIĄGŁĄ NAUKĘ I PISANIE CZYSTEGO KODU

Oferta jest ważna jeszcze 427 dni

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."


Szukasz pracy jako Junior Frontend Developer

Oferta pracy na stanowisku: Junior Frontend Developer w miejscowości: Katowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Kato Software House Sp. z o. o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Junior Frontend Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Junior Frontend Developer, praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.Kato Software House Sp. z o. o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.